Neděle, 19. 5.
08:30 QCQMB III
Purdue University
sál 418
09:00 Škola paměti
Centrum osobního růstu, s.r.o.
sál 319
09:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 219
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 417
 Pondělí, 20. 5.
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 219
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 414
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 318
09:00 Česká metrologická společnostsál 220
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 Česká asociace pro geoinformace z.s.sál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 BOVA POLYGONsál 418
14:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 319
18:00 Česká společnost pro civilizační studiasál 219
18:00 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
18:00 Národní demokraciesál 318
 Úterý, 21. 5.
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 213
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 219
09:00 Česká asociace pro geoinformace z.s.sál 217
09:00 Česká společnost rostlinolékařská, z.s.sál 401
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 501
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 220
16:00 Krizové jevy ve s větě a česká zahraniční politika
PhDr. Viktoria Hradská
sál 418
17:00 EXIL po únoru 1948 a osudy Čechů a Slováků“ –Dr. M. Nekola
Masarykovo demokratické hnutí
sál 213
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
18:00 Business English
Vjačeslav Železnov
sál 315
18:00 Programovani C#
Vjačeslav Železnov
sál 501
18:00 Hana Lustikovásál 318
 Středa, 22. 5.
09:00 Česká společnost rostlinolékařská, z.s.sál 401
09:00 Asociace energetických manažerů, z.s.sál 318
09:00 TP Consulting s.r.o. sál 419
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 Česká zemědělská společnost, z.s.sál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 Česká silniční společnost z.s.sál 315
13:00 Český spolek pro péči o životní prostředísál 220
17:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 501
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
18:00 Šárka Dominová Nadační fond Jaguar People sál 217
 Čtvrtek, 23. 5.
09:00 TP Consulting s.r.o. sál 419
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 219
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 318
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Český svaz vědeckotechnických společnostísál 213
09:00 Český svaz vědeckotechnických společnostísál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 319
14:00 Česká společnost chemická, z.s.sál 401
18:00 Klub kaktusářů Kladno, z. s.sál K20
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 24. 5.
09:00 SEKO CZ s.r.o.sál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 418
 Sobota, 25. 5.
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 219
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 418
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 417
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 414
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 501
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 401