Úterý, 21. 1.
09:00 Smlouva o výkonu funkce,souběhy a odměňování manažerů
BOVA POLYGON
sál 418
09:00 Cestovní náhrady
NOTIA Středisko vzdělávání,spol. s r.o.
sál 219
09:00 Stavební zákon prakticky a přehledně s použitím judikatury
Aliaves & Co., a.s.
sál 318
09:00 Správní řízení v praxi
Aliaves & Co., a.s.
sál 315
09:00 S.Z.na úseku územního rozhodování a stavebního řádu
BOVA POLYGON
sál 414
09:00 Aktuální otázky stávající právní úpravy dovolené a překážek v práci,le
Aliaves & Co., a.s.
sál 419
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
14:30 Piňos Yacht s.r.o.sál 319
17:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 401
18:00 Centrum komplexní péče výroční porada
CKP Roseta s.r.o.
sál 217
 Středa, 22. 1.
09:00 Česká společnost pro manipulaci s materiálem-logistiku z.s.sál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s.sál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
10:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
16:00 Pfizer PFE, spol. s r.o. sál 217
17:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 401
18:00 Komora veterinárních lékařů České republikysál 219
 Čtvrtek, 23. 1.
09:00 Česká lesnická společnost, z.s.sál 401
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 219
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 VÝPOČET ÚHRAD DLE ÚHRADOVÉ VYHLÁŠKY 2020
Česká VTS pro informatizaci a informační technologie
sál 217
09:00 Ing. Miroslav Křižkasál 418
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 319
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 417
10:00 Věra Horníkovásál 414
12:00 Česká vědeckotechnická vodohospodářská společnost, z.s.sál 220
14:00 Česká společnost chemická, z.s.sál 401
17:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 401
18:00 Ing. Stanislav Musilsál 213
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 24. 1.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 318
13:00 Národní ústav duševního zdravísál 319
15:00 The 16th Multidisciplinary Academic Conference in Prague 2020
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 418
 Sobota, 25. 1.
08:00 Akr. stř. výuky a výcviku řidičůsál K20
09:00 Škola paměti.
Centrum osobního růstu, s.r.o.
sál 418
09:00 Laďka Paterko
5 ze 2 s.r.o.
sál 319
10:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 401
11:00 Ivo Braunšlegersál 419
 Neděle, 26. 1.
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319
09:00 Škola paměti.
Centrum osobního růstu, s.r.o.
sál 418
10:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 401
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 217
 Pondělí, 27. 1.
09:00 Seminaria, s.r.o.sál 418
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 318
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 319
18:00 Národní demokraciesál 418