Pondělí, 9. 12.
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Česká metrologická společnostsál 501
09:00 Sdružení vodohospodářů ČRsál 401
09:00 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 217
09:00 Seminaria, s.r.o.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 417
13:00 Česká zemědělská společnost, z.s.sál 401
 Úterý, 10. 12.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 220
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 401
09:00 Česká metrologická společnostsál 501
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 414
16:00 ICF ČR / International Coach Federation Czech Republicsál 213
19:00 Mgr.Miloslav Fialasál 217
 Středa, 11. 12.
09:00 Svaz účetních Praha, z.s.sál 319
09:00 agentura Motiv P s.r.o.sál 220
09:00 Česká metrologická společnostsál 501
09:00 BOVA POLYGONsál 315
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol. s r.o.sál 401
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 419
09:00 BOVA POLYGONsál 213
10:00 Společnost tiskusál hala
17:00 ASSO ´90
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 501
17:00 Nová republika o.s.sál 217
18:00 Marina Beliavskaya sál 219
 Čtvrtek, 12. 12.
09:00 Účetnictví VÚJ s.r.o.sál 318
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 220
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 401
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 419
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 414
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 213
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 Česká metrologická společnostsál 501
13:00 Společnost pro techniku prostředí, z.s.sál 501
16:00 Lesnický podvečer.
Česká lesnická společnost, z.s.
sál 414
17:00 Odborná společnost letecká ČRsál 417
17:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 401
17:00 Znakový jazyk.
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 213
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 13. 12.
09:00 MAC Prague consulting s.r.o.sál 315
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 NATAMA,o.p.ssál 217
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol. s r.o.sál 414
09:00 MAC Prague consulting s.r.o.sál 319
09:00 MAC Prague consulting s.r.o.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 417
13:00 Česká zemědělská společnost, z.s.sál 501
18:00 Český spolek pro péči o životní prostředísál 418
 Sobota, 14. 12.
09:00 MAC Prague consulting s.r.o.sál 315
09:00 MAC Prague consulting s.r.o.sál 319
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 418
 Neděle, 15. 12.
08:00 Blahoslavene Carstvo
Stanislav Cigánek
sál 418