Sobota, 26. 5.
09:00 Multidisciplinary Academic Conferences 2018 (EMM, ETeL, EITAI)
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 315
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 Škola paměti.
Centrum vzdělávání MEMORY, s.r.o.
sál 418
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 417
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 414
10:00 Josef Čápsál 213
11:00 Multidisciplinary Academic Conferences 2018 (EMM, ETeL, EITAI)
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 318
11:00 Multidisciplinary Academic Conferences 2018 (EMM, ETeL, EITAI)
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 319
 Neděle, 27. 5.
09:00 Škola paměti.
Centrum vzdělávání MEMORY, s.r.o.
sál 418
 Pondělí, 28. 5.
09:00 Česká společnost pro manipulaci s materiálem-logistiku z.s.sál 315
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 418
13:00 Společnost pro techniku prostředí, z.s.sál 501
17:00 Znakový jazyk.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
18:00 I ty můžeš žít skvělý život!
Michaela Zdráhalová
sál 219
 Úterý, 29. 5.
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 217
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 213
14:00 Nakladatelství FRAUS
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 414
14:30 Česká meteorologická společnostsál 318
14:30 Česká potravinářská společnostsál 315
18:00 Znakový jazyk.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
 Středa, 30. 5.
09:00 Česká společnost pro manipulaci s materiálem-logistiku z.s.sál 414
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 318
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319
09:00 Česká vědeckotechnická vodohospodářská společnost, z.s.sál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 419
17:00 ASSO‘90
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 501
18:00 Mindsoft s.r.o.sál 418
18:00 Mindsoft s.r.o.sál 217
18:00 Znakový jazyk.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
 Čtvrtek, 31. 5.
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 217
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 213
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 318
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 315
16:30 Festo, s.r.o.sál 417
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 1. 6.
07:00 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 219
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217