Sobota, 16. 2.
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319
09:30 Škola přírodního léčení TILIA, z.s.sál 418
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
13:00 Astrologická společnost ČRsál 417
 Neděle, 17. 2.
09:30 Škola přírodního léčení TILIA, z.s.sál 418
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 319
 Pondělí, 18. 2.
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 319
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 318
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 213
09:00 Svaz účetních Praha, z.s.sál 418
09:30 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 501
18:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 Národní demokraciesál 318
 Úterý, 19. 2.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 319
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
13:00 Společnost pro techniku prostředí, z.s.sál 213
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 spolek ASB
Český svaz vědeckotechnických společností
sál 501
19:00 Spolek sběratelů a přátel exlibrissál 219
 Středa, 20. 2.
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 318
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 219
10:00 BOVA POLYGONsál 418
15:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 Michaela Gautam sál 315
18:00 Komora veterinárních lékařů České republikysál 319
 Čtvrtek, 21. 2.
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 219
09:00 Český spolek pro péči o životní prostředísál 401
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 414
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 319
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:30 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 501
17:00 FONTES RERUM družstvo pro ekonomická, politická a sociální studiasál 417
18:00 Vjačeslav Železnovsál 217
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 22. 2.
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 219